Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2017-12-01.

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00   9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:40  12:20 
5 pamoka 12:35  13:15 
6 pamoka 13:30  14:10 
7 pamoka 14:20  15:00 
 Socialiniai partneriai: Klaipedos universitetas 

Naujienos

 

 Gerbiami darbuotojai, tėveliai (globėjai), draugai, 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią suteikiate Klaipėdos „Medeinės“ mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, kurią galima skirti paramai pagal LR labdaros ir paramos įstatymą. 2 procentų pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti mokyklai,  yra labai svarbi, turtinant ugdymo procesą šiuolaikinėmis, reikšmingomis mokymo priemonėmis, atnaujinant mokymo aplinkas, vis labiau jas pritaikant mokinių poreikių tenkinimui, puoselėjant tradicijas, tenkinant pažintines bei kultūrines ugdytinių reikmes.

Valstybinė mokesčių inspekcija primena, kad prašymą (skirti 2 proc./1 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti tik individualiai (Platesnė informacija ir ataskaita)

 XXX

Daugiau renginių ir nuotraukų apie mokyklos gyvenimą rasite facebook mokyklos paskyroje.

www.facebook.com/klaipedosmedeine/

 

 

Rūpestinga širdelė

Šiuo metu, Klaipėdos „Medeinės“ mokykloje labiausiai trūksta individualizuotų ugdymo priemonių, skirtų judesio korekcijai. Jos skatina mokinius tyrinėti aplinką, lavina dėmesio koncentraciją bei savarankiškumą. Tad, kviečiame visus nelikti abejingais – apsilankyti bet kurioje GINTARINĖJE vaistinėje, įsigyti patogią vitaminų/vaistų dėžutę „Rūpestinga širdelė“ ir tokiu būdu prisidėti prie paramos individualizuotomis judesio korekcijos priemonėms, skirtomis Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos vaikams.
Daugiau apie projektą...

Skaityti daugiau
 
 
"Sveikas, medi"

Atidaryta kompiuterinių piešinių paroda "Sveikas, medi" Turgaus gatvėje 8, Viešojoje bibliotekoje. Paroda vyks iki 2017-08-12. Parodoje Klaipėdos m., Klaipėdos rajono mokinių darbai. 

Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, visi gavome padėkas, bei 5a klasės mokinys Mantas Bulatovas - laimėjo II-ą prizinę vietą savo amžiaus grupėje.

Skaityti daugiau
 
 
Lietuvos ir Latvijos jaunuosius dailininkus ir muzikantus subūrė „Menų krantai“

Lietuvos ir Latvijos jaunuosius dailininkus ir muzikantus subūrė „Menų krantai“

Skaityti daugiau
 
 
Sveikinimas Lietuvai

 Lietuva, mes tavo vaikai!

Sveikinimas Tau, Lietuva.

Video...

Skaityti daugiau
 
 
Vasaros poilsio akimirkos

Vaikų vasaros dieninės poilsio stovyklos I-os pamainos akimirkos: susitikimas su motociklinkais.

Skaityti daugiau
 
 
Jaunasis stovyklautojas - 11

Jau 11-tus metus iš eilės mūsų mokykloje organizuojama vasaros dieninė vaikų stovykla. 

Daugiau akimirkų...

Skaityti daugiau
 
 
Vilties bėgimas 2017

Vilties bėgimas 2017

Skaityti daugiau
 
 
"Muzika gydo"

Birželio 2 dieną mūsų mokykloje buvo organizuojamas seminaras "Muzika gydo".

Skaityti daugiau
 
 
Teatro būrelio "Mažoji scena" etiudas

Neformaliojo švietimo teatro programos "Mažoji scena" dalyviai, vadovaujami D. Šukevičienės sukūrė žiemos etiudą "Žieminė pasaka nepasaka", kurį pristato mokyklos bendruomenei. Etiudui muziką kūrė ir akomponavo muzikos mokytojas S. Treščenkinas. Už visokeriopą pagalbą mokiniai ir vadovė dėkoja mokytojai L. Naraškevičienei.

Gero žiūrėjimo! 

https://www.youtube.com/watch?v=xnlepscFeC0

Skaityti daugiau
 
 
Išvyka į atliekų tvarkymo objektus

 Gegužės 15 d. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo išvykose į atliekų tvarkymo objektus, siekiant supažindinti mokinius su Klaipėdos miesto atliekų tvarkymo sistema ir akcentuoti rūšiavimo svarbą. Išvykos vadovė: neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Tatjana Abramova.

Transportas: Klaipėdos miesto savivaldybės Aplinkos kokybės skyriaus.

 

Skaityti daugiau