klaipedosmedeine@gmail.com  ✆ (8 46) 49 78 93

KLAIPĖDOS "MEDEINĖS" MOKYKLA

Mokykla, atvira visiems didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių vaikams, užtikrinanti individualizuotą ugdymą.

Susisiekite šiandien

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00  9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:35 12:15
5 pamoka 12:30 13:10
6 pamoka 13:30 14:10
7 pamoka 14:20 15:00

Socialinė akcija „Kalėdų eglutės stebuklai“

Lap 23, 2022

Gerb. tėveliai (globėjai, rūpintojai),

Advento laikotarpio mūsų mokykloje prasideda socialinė akcija „Kalėdų eglutės stebuklai“.

Maloniai kiečiame susivienyti bendram tikslui ir pasidalinti gerumu su Klaipėdos miesto Caritas globos namuose gyvenančiais seneliais.

Gerumo akcija mokykloje vyks nuo 2022-12-01 iki 2022-12-16 d. Seneliams reikia: šampūnų plaukams, dušo prausimosi želė, drėgnų servetėlių  ir knygų.

Tegul gerumas mus suvienija…

NAUDINGA INFORMACIJA


 

i

Naujienos

„KLAIPĖDOS SPORTO ŠVENTĖ“

„KLAIPĖDOS SPORTO ŠVENTĖ“

„KLAIPĖDOS SPORTO ŠVENTĖ“, skirta Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti 2022 m. Nuostabias ir sportiškas akimirkas užfiksavo Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos socialinė pedagogė Tatjana Verba.Apie mūsų mokyklos sporto pasiekimus rašo dienraštis ,,Vakarų...

Draugystės popietė „Matau tave”

Draugystės popietė „Matau tave”

Lapkričio 30 d."Medeinės" mokyklos pradinukai sulaukė svečių, Tauralaukio progimnazijos ketvirtokų. Draugystės popietės metu "Matau tave", skirtos Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimui, vaikai šoko, dainavo, žaidė, pasikeitė draugystės apyrankėmis. "Visada...

Metodinė savaitė

Metodinė savaitė

Lapkričio 21-24 d. "Medeinės" mokykloje organizuota pradinių specialiųjų klasių metodinė savaitė "Pasinerkime į meno terapijos jūrą". Jos metu vyko įvairios terapinės veiklos, skirtos Klaipėdos jubiliejui.

Atvirų durų savaitė

Atvirų durų savaitė

Lapkričio 21-25 dienomis mokykloje vyko atvirų durų savaitė sensomotorinių-relaksacinių žaidimų kambaryje. Džiugu, kad mokiniai atėję į žaidimų kambarį kiekvienas rado sau atsipalaidavimo veiklą.Burbulų vamzdžiai, įvairios šviesos ir garsų projekcijos, priemonės...

Kaip žmonės „sutaupo laimę“

Kaip žmonės „sutaupo laimę“

          „Tais laimingais laikais, kiekvienas gimdamas gaudavo po mažutėlį, minkštutėlį Švelnukų maišelį. Šiltų Švelnukų visiems labai reikėjo, nes juos gavęs žmogus kaip mat pasijusdavo pilnas šilumos ir švelnumo“.          Taip prasidėjo rytmetys Klaipėdos...

Fotografijos konkursas

Fotografijos konkursas

          Nauji mokslo metai tik įsibėgiojo, o mūsų mokyklos jaunieji fotografai jau gavo padėkas už dalyvavimą respublikiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių virtualiajame fotografijos konkurse-parodoje „Mano spalvotas pasaulis“. Parodą organizavo...

Mokyklos gyvavimo metai

Pedagogai

Moksleiviai

EnglishLithuanianUkrainian