klaipedosmedeine@gmail.com  ✆ (8 46) 49 78 93

KLAIPĖDOS "MEDEINĖS" MOKYKLA

Mokykla, atvira visiems didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių vaikams, užtikrinanti individualizuotą ugdymą.

Susisiekite šiandien

Pamokų laikas

1 pamoka  9:00  9:40
2 pamoka  9:50 10:30
3 pamoka 10:45 11:25
4 pamoka 11:35 12:15
5 pamoka 12:30 13:10
6 pamoka 13:30 14:10
7 pamoka 14:20 15:00

Komisijos ir darbo grupės

Rgs 11, 2022

Klaipėdos „Medeinės” mokyklos administracija ir pirminės švietimo darbuotojų profesinės sąjungos komitetas yra pasirašęs kolektyvinę sutartį.

Mokyklos tarybos sudėtis: 

Edita Mickuvienė – mokytoja ekspertė (pirmininkė);

Tatjana Michejeva – mokytoja metodininkė (sekretorė);

Vaida Žižiūnienė – mokytoja metodininkė;

Jolanta Pavlova – mokytojo/auklėtojo padėjėja;

Renata Mažonienė – raštinės administratorė;

Rasa Žemgulienė – tėvų atstovas.

Vaiko gerovės komisijos sudėtis:

Pirmininkė: Sigita Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

pirmininkės pavaduotoja: Tatjana Verba, socialinė pedagogė;

nariai:  Valentina Samuchova, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Laura Aširovienė, psichologė;

Simona Jonkienė, psichologė;

Liana Pareigienė, socialinė pedagogė;

Liudmila Klestova, bendrosios praktikos slaugytoja;

Sekretorė:  Vaida Žižiūnienė, mokytoja  metodininkė.

Mokyklos tėvų komiteto sudėtis:

Milda Kuzminskaitė;

Margarita Zemlianskienė;

Rasa Žemgulienė.

Mokytojų taryba

Pirmininkas: direktorė Elena Knyzaitė
Nariai: mokykloje dirbantys mokytojai, pedagoginiai darbuotojai

Mokyklos metodinės tarybos nariai:

Matulevičienė – pirmininkė.

Naraškevičienė – sekretorė.

Nariai:

Alsienė – lavinamųjų klasių metodinės grupės pirmininkė.

Matulevičienė – specialiųjų klasių metodinės grupės pirmininkė.

Naraškevičienė – logopedų metodinės grupės pirmininkė.

Norbutaitė – gydomosios kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė.

Ilginienė – auklėtojų ir švietimo pagalbos specialistų metodinės grupės pirmininkė.

Jauneikienė – narė.

 

    Specialiųjų klasių metodinės grupė

    Specialiųjų klasių metodinės grupės pirmininkė O. Matulevičienė, mokytoja metodininkė.

    Nariai:

    1. Jauneikienė, mokytoja metodininkė, pavaduotoja ugdymui.
    2. Vaškienė, mokytoja metodininkė.
    3. Vaitkūnė, vyresnioji mokytoja.
    4. Vaitkuvienė, mokytoja ekspertė.
    5. Gedrimienė, mokytoja metodininkė.
    6. Bladyka, vyresn. mokytojas.
    7. Mockevičienė, vyresn. mokytoja.
    8. Suško, mokytoja.
    9. Matiekus, vyresn. mokytojas.
    10. Tiškienė, mokytoja metodininkė.
    11. Verba, mokytoja metodininkė.
    12. Matijošaitienė, vyresn. mokytoja.
    13. Kundrotienė, vyresn. mokytoja.
    14. Šadžiuvienė, mokytoja metodininkė.
    15. Tiškienė, mokytoja metodininkė.
    16. Macijauskė, vyresn. mokytoja.
    17. Guramishvili, mokytoja metodininkė.
    18. Užkurėlienė, vyresn. mokytoja.
    19. Pareigienė, soc. pedagogė metodininkė.
    20. Verba, soc. pedagogė metodininkė.
    21. Aširovienė, psichologė.
    22. Jonkienė, psichologė.
    23. Miltenienė, bibliotekininkė.

    Lavinamųjų klasių metodinės grupė

    Lavinamųjų klasių metodinės grupės pirmininkė R. Alsienė, mokytoja metodininkė.

    Nariai:

    1. Samuchova, mokytoja metodininkė, pavaduotoja ugdymui.
    2. Rimkienė, mokytoja metodininkė.
    3. Michejeva, mokytoja metodininkė.
    4. Legenzova, vyresn. mokytoja.
    5. Žižiūnienė, mokytoja metodininkė.
    6. Jauniškienė, mokytoja metodininkė.
    7. Mickuvienė, mokytoja ekspertė.
    8. Naraškevičienė, mokytoja metodininkė.
    9. Staleriūnienė, mokytoja metodininkė.
    10. German, vyresn. mokytoja.
    11. Pencienė, mokytoja.
    12. Treščenkinas, vyresn. mokytojas.
    13. Gorbačionok, vyresn. mokytoja.
    14. Ž. Žemgulis, vyresn. mokytojas.
    15. Jankauskienė, vyresn. mokytoja.

     

    Logopedų metodinės grupės pirmininkė L. Naraškevičienė, logopedė metodininkė.

    Nariai:

    1. Žižiūnienė, logopedė metodininkė.
    2. Rimkienė, logopedė metodininkė.
    3. Gorbačionok, vyresn. logopedė.
    4. Ašmantavičienė, vyresn. logopedė.
    5. Macijauskė, vyresn. logopedė.
    6. Samuchova, logopedė metodininkė.
    7. Knyzaitė, vyresn. logopedė.
    8. Vaitkūnė, vyresn. logopedė.
    9. Gedrimienė, logopedė metodininkė.
    10. Pencienė, logopedė.
    11. Jankauskienė, vyresn. logopedė,
    12. Bartkienė, mokytoja metodininkė.

     

    Gydomosios kūno kultūros grupės pirmininkė A. Norbutaitė, mokytoja ekspertė.

    Nariai:

    1. Mickuvienė, mokytoja ekspertė.
    2. Šapovalova, mokytoja metodininkė.
    3. Agarkova, vyresn. mokytoja.
    4. Matulevičienė, mokytoja metodininkė.
    5. Jakovleva, mokytoja.

     

    Auklėtojų, švietimo pagalbos specialistų metodinės grupės pirmininkė D. Ilginienė, auklėtoja.

    Nariai:

    1. Matijošaitienė, vyresn. auklėtoja.
    2. Užkurėlienė, vyresn. auklėtoja.
    3. Bucevičiūtė, auklėtoja.
    4. Andriuškaitė, auklėtoja.
    5. Treščenkinas, vyresn. auklėtojas.
    6. Staleriūnienė, auklėtoja metodininkė.
    7. Michniova, vyresn. auklėtoja.
    8. Jauniškienė, auklėtoja metodininkė.
    9. Macijauskė, vyresn. auklėtoja.
    10. Vaitkūnė, vyresn. auklėtoja.
    11. Matiekus, vyresn. auklėtojas.
    12. Pareigienė, auklėtoja metodininkė.
    13. Tiškienė, auklėtoja metodininkė.
    14. Bladyka, vyresn. auklėtojas.
    15. Legenzova, vyresn. auklėtoja.
    16. Beržanskienė, vyresn. auklėtoja.
    17. Jankauskienė, vyresn. auklėtoja.
    18. Vaikacienė, auklėtoja.
    19. German, vyresn. auklėtoja.
    20. Vaškienė, auklėtoja metodininkė.
    21. Šadžiuvienė, auklėtoja metodininkė.

     

    Mokykloje taip pat veikia šios komisijos ir darbo grupės:
    Viešųjų pirkimų komisija

    Mokytojų atestacijos komisija

    Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė

    Priėmimo komisija

    Paramos komisija

    NAUDINGA INFORMACIJA


     

    i

    Naujienos

    Fotografijų paroda ,,Dangaus tyruma vaikų akimis“

    Fotografijų paroda ,,Dangaus tyruma vaikų akimis“

    Tikriausiai nėra žmonių, kurie niekada gyvenime nebūtų atsigulę kur nors ant žolės, pilvą ištiesę, išskėstomis rankomis, apkabindami begalinį dangų ir grožėdamiesi mėlynėje plaukiančiais debesimis. Ir tokios nuostabios akimirkos dažniausiai nutinka vaikystėje....

    Šventų Kalėdų belaukiant

    Šventų Kalėdų belaukiant

    2022-12-22 mokykloje vyko renginys „Šventų Kalėdų belaukiant“. Tai- svarbiausias metų laikas. Tai tikra mokinių šventė: daug paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Tai pats svarbiausias virsmas metuose, nes grįžta saulė. Mokinius aplankė ir...

    ,,Šviesa mano sielai” 

    ,,Šviesa mano sielai” 

    ​,,Medeinės'' mokyklos šokių kolektyvas ,,Bangelė'' 2022-12-14 dalyvavo virtualiame respublikiniame menų festivalyje ,, Šviesa mano sielai''  , kuriame buvo apdovanotas už kūrybiškumą ir meninę raišką. Šokėjai sveikina visą mokyklos bendruomenę su Šv. Kalėdom ir...

    Kalėdų Senelis aplankė jau ir mūsų mokyklą!!!

    Kalėdų Senelis aplankė jau ir mūsų mokyklą!!!

    Kalėdų Senelis aplankė jau ir mūsų mokyklą!!! Kartu su socialinių įgūdžių ugdymo II-III pakopos klasės mokiniais Dainiumi, Nojumi, Edgaru, Dovydu jis aplankė visas klases, užsuko į kiekvieną mokyklos kampelį ir pasveikino mokyklos darbuotojus bei mokinius su...

    Laisvalaikio centre „Pojūčių pasaulis”

    Laisvalaikio centre „Pojūčių pasaulis”

    Gruodžio 15d.mokiniai lankėsi Laisvalaikio centre "Pojūčių pasaulis", kuriam vadovauja mylinti savo darbą vadovė Sandra Kybransaitė. Čia visados norisi vaikams sugrįžti dar ir dar. Dėkojam ir linkim iš visos širdies ir toliau mylėti savo darbą, kad vaikai galėtų tuo...

    Mokyklos gyvavimo metai

    Pedagogai

    Moksleiviai

    EnglishLithuanianUkrainian