info@klaipedosmedeine.lt  ✆ (8 46) 49 78 93

KLAIPĖDOS „MEDEINĖS“ MOKYKLA

Mokykla, atvira visiems didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių vaikams, užtikrinanti individualizuotą ugdymą.

Susisiekite šiandien

Užgavėnės kitaip

Vas 28, 2023

Mūsų protėviai turėjo gražias bendruomeniškumo palaikymo tradicijas. Turėdami nemažai darbų, žmonės rasdavo laiko susitikti ir pabūti kartu. Pasikūrę ugnį dainuodavo, šokdavo, žaisdavo. Vaikai plėšydavo plunksnas. Vyrai vydavo virves, taisydavo pakinktus, megzdavo tinklus. Moterys verpdavo vilną, linus, viena kitą pamokindavo, o kartu ir pasišnekėdavo. Kartu išsivaloma nuo dienos rūpesčių, susiderinant darnoje, kad rytojaus darbai lengva ranka pradedami būtų, „širdį atgavus“ ir su gerais linkėjimais.

          Šiandien gyvename pilname įtampos, skubėjimo, nuolatinio produktyvumo reikalaujančiame pasaulyje, tad taip svarbu mokėti sustoti, gebėti surasti jėgų ir įkvėpimo šaltinį, kuris padeda „susidėlioti“ mintis ir emocijas, įkvepia gyventi pilnavertį gyvenimą.

          Nuo 2023 metų pradžios mokykloje vykdomas socialinio emocinio užimtumo projektas ,,Kūrybos terapijos vakarėliai“. Projekto iniciatorės – socialinė pedagogė Tatjana Verba ir psichologė Simona Jonkienė – siūlo atsigręžti į gražias protėvių tradicijas bei kartu kurti jaukias ir malonias sąlygas mokyklos bendruomenės narių įvairiapusiškam bendravimui, populiarinti pasibuvimo kartu tradicijas, skatinti bendruomeniškumą bei laisvalaikio iniciatyvas. Siūloma išbandyti įvairias emocinės sveikatos palaikymo būdus, dalyvaujant praktinėse maisto gaminimo, kvapų, rankdarbių, fotografijos, dainavimo  terapinėse veiklose.

         Vasario 22 dieną mokytoja Tatjana Michejeva surengė pirmą projekto vakarėlį ,,Užgavėnės kitaip“ ir pakvietė kolegų pagaminti picas. Pasaulio virėjai jau seniai pastebėjo terapinį poveikį, kurį suteikia virtuvėje praleistas laikas. Šiandien Vakarų pasaulyje kulinarijos terapija iš tiesų yra įtraukiama net į kai kurių psichinių ligų rekomenduojamų gydymo būdų sąrašą. Ruošiant maistą reikia atidumo ir sumanumo: reikia sukoncentruoti dėmesį į konkrečios užduoties atlikimą ir atsiriboti nuo išorinio pasaulio triukšmo. Po ilgos dienos darbe maisto gaminimas gali padėti nuraminti sudirgusį protą ir sielą. Maisto gaminimas – tai meditacija, kuri duoda apčiuopiamų rezultatų, kuriuos galima suvalgyti.

Pamokų laikas

1   9:00  9:40

2   9:50 10:30

3  10:45 11:25

4  11:35 12:15

5  12:30 13:10

6  13:30 14:10

7  14:20 15:00

NAUDINGA INFORMACIJA


 

i

Naujienos

Respublikinės žmonių su negalia plaukimo varžybos

Respublikinės žmonių su negalia plaukimo varžybos

Mūsų mokyklos plaukikai, neformaliojo ugdymo BĮ Klaipėdos ,,Gintaro" sporto centro sportininkai rugsėjo 27d. dalyvavo atvirose respublikinėse žmonių su negalia plaukimo varžybose, kurios vyko Šiaulių plaukimo centre ,,Delfinas". Plaukikai veržęsi 25m , 50m.laisvu...

Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. mokykloje paminėta Europos kalbų diena – tai diena, kai turime galimybę plačiau pažinti didelę Europos kalbų įvairovę, suprasti kalbų svarbą bei paskatinti jų mokytis.Tądien bibliotekoje vyko netradicinės pamokos, kurių metu 5–6 bei 7–8 klasių mokiniai...

Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitė

Rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Klaipėdos „Medeinės“ mokykla kiekvienais metais prisijungia prie Judumo savaitės. Rugsėjo 18 d. mokyklos mokiniai, mokytojai, mokytojų padėjėjai išėjo į mokyklos sporto aikštyną. Nuostabi,...

Žvaigždučių vilties bėgimas

Žvaigždučių vilties bėgimas

Kvietimas Visi visi, dideli ir maži, esate kviečiami pajudėti, pasismaginti, pabendrauti, košės paragauti, jėgas atgauti ir su medaliais iškeliauti!            Visų Jūsų lauksime 2023 m. rugsėjo 21 d. 11.00 – 13:30 val. Savanorių g. 4, Klaipėda.

Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenės šventė

Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenės šventė

Birželio 18 d., vyko Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenės šventė. Džiugu buvo matyti tiek šypsenų, atkaklaus judesio bei geros nuotaikos dvelksmą kiekviename futbolo mokyklos kampelyje.

Metų užbaigimo šventė „Ačiū Tau, Mokykla!”

Metų užbaigimo šventė „Ačiū Tau, Mokykla!”

Birželio 16 dieną mokykloje vyko 4-tų, 10- tų, socialinių įgūdžių ||| pakopos klasių mokslo metų užbaigimo šventė "Ačiū Tau, Mokykla!". Mokiniai, tėvai, juos ugdantys pedagogai stebėjo įvairius mokinių ir mokytojų pasirodymus. Sėkmės mūsų mokiniams tolimesniame...

Raiškiojo skaitymo konkursas „Margaspalvė genio kalvė“

Raiškiojo skaitymo konkursas „Margaspalvė genio kalvė“

Gegužės 24 d. mokykloje jau trečius metus vyko raiškiojo skaitymo konkursas „Margaspalvė genio kalvė“. Šiais metais konkursas skirtas vaikų poeto Anzelmo Matučio 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Skaitovai deklamavo pasirinktą A. Matučio eilėraštį. Konkurso...

Mokyklos gyvavimo metai

Pedagogai

Moksleiviai